Doğal ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri

SEPET

Müşteri Hizmetleri : 0850 532 25 14

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK SÖZLEŞMESİ

TİMUTİ’ye ait www.timuti.com sitesi olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst düzeyde tutmak için aşağıdaki adımları uyguluyoruz.

  • Üyelik alanları
  • Yorum alanları
  • Ödeme alanları
  • İletişim sayfası
  • Instagram Sayfalarımız
  • Facebook Sayfalarmız
  • Twitter Hesablarımız
  • Google Plus Hesablarımız

Üyelik Alanları

Sitemiz üzerinde üye olurken sizden temin etmiş olduğumuz, Telefon, E-posta, Adres ve Diğer şahsi bilgileriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler tarafınıza bilgi iletimi için kullanılmaktadır.

Yorum Alanı

Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

Ödeme Alanları

Gerek üyelerimiz gerekse misafirlerimizin Kredi Kartı bilgileri tarafımızca depolanmaz. Direk olarak bankaya ödeme yapılır ve bu bilgiler sizden asla talep edilmez.

İletişim Sayfası

Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım

TİMUTİ’ye ait www.timuti.com sitesinde kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada TİMUTİ olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır. Bunun için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri

E-BÜLTEN

E-Bülten Üyeliği

[wysija_form id='1']

Sağlıklı Beslenme Ürünleri. Timuti Herbalife Bağımsız Üyesi. Herbalife Ürünleri Satış. Danışmanlık Hizmetleri...

Herbalife Rehberi