Doğal ve Sağlıklı Yaşam Ürünleri

SEPET

Müşteri Hizmetleri : 0850 532 25 14

TELEFONDA SİPARİŞ VERE BİLİRMİYİM ?

Kalite standartları ve şirket politamız gereği telefonda sadece kapıda ödeme siparişlerini ala biliyoruz. Ödemesini Kredi Kartı ile yapmak istediğiniz siparişlerinizi güvenlik nedeni ile site üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Kargo ürünü getirdiğinde kontrol ederek teslim alabilir miyim ?

Firmamızdan çıkışı yapılmış bütün kargolarımız sigortalanmaktadır. Bu sebeple kargolarımız öncelikle Kargo firmasına, kargo firması ise kargo personeline paketi zimmetlemektedir. Kargonuzu getiren kargo personeline ödemenizi yaptıktan veya teslim aldığınıza dair imzayı attıktan sonra kendisinden rica ederek ürünü kontrol etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Aksi takdir de ürünü teslim aldığınızı beyan etmeden iadesini gerçekleştiremezsiniz. Herhangi bir olumsuzlukta firmamız ile iletişime geçerek ürün yada para iadesi talebinde buluna bilirsiniz. www.bitkiland.com sitesinde sattığımız tüm ürünlerde en az 7 gün ürün yaa para iade garantisi vermekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti Satıcı ve Tüketici koruma kanunları gereği bu sürecin böyle işlemesi yasal bir zorunluluktur. Daha detaylı bilgiyi kargo firmasından da alabilirsiniz.

SİPARİŞLERİ NE ZAMAN KARGOYA VERİYORSUNUZ ?

Ürünlerimizi ürün bilgisinde yer alan teslimat şartlarına göre belirtilen günde ürünleri saat 10:00’a kadar kargoya veriyoruz. Ürünler stok durumuna göre genelde en geç 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Ürünler kargoya verildikten sonra mesafeye göre 1 yada en geç 5 iş günü içerisinde adresinize ulaşmaktadır.

İADE DURUMLARINDA KAÇ GÜN İÇERİSİNDE PARA İADESİ YADA ÜRÜN DEĞİŞİMİ KABUL EDİYORSUNUZ ?

Şirketimiz müşteri memuniyeti gereği tüm ürünlerde 7 gün bazı ürünlerde ise 15 gün koşulsuz para iadesi yada ürün değişimi kabul etmektedir.

Ürün iade süreleri ürün açıklamalarında aksi bildirilmediği sürece min. 7 gün koşulsuz para iadesi yada ürün değişimi geçerlidir.

Ürün iadelerinde ürünlerin ve ambalajlarının zarar görmemiş olmasına ve ürün faturalarının 2 nüshasınında ürünlerle birlikte iade edilmesine dikkat ediniz. Koşulsuz iadeler ancak bu şekilde kabul edilecektir. Yine bazı ürünlerimizde ürün bilgisinde belirtildiği üzere ambalajın yada ürünün zarar görmesi dikkate alınmaksızın para iadesi yada ürün değişimi kabul edilir.

ÜRÜNLERİNİZİN KALİTESİ NEDİR ?

Tüm ürünlerimiz özenle seçilir ve siz müşterilerimize her zaman en iyi kaliteyi ve 1. sınıf ürünleri sumayı amaç olarak benimseriz. bitkiland.com sitesinde satılan tüm ürün üreticileri ve markaları sektörün önde gelen kaliteli markalarıdır.

ÜRÜNLERİNİZ TAZE MİDİR?

bitkiland.com olarak aktif depo şeklinde çalışmaktayız. Stoklarımız haftalık yada aylık yenilenmektedir. Bu sayede tüm ürünler yeni ve taze üretimdir.

Ürünlerinizden memnun kaldım, Firmanız hakkında değerlendirme yapmak istiyorum, Nasıl yapabilirim ?

Bize ve ürünlerimize olan memnuniyetinizi sitemizde ürünlerin altındaki yorum kısmından yada INSTAGRAM ve FACEBOOK hesaplarımıza yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Bir sorunuzmu var?

Sorularınız en gec 48 iş saati içerisinde cevaplanacaktır (Pazartesi-Cuma)

MAİL OLUŞTUR

icon

 0216 706 19 56

icon

info@www.timuti.com

icon

http://www.timuti.com

E-BÜLTEN

E-Bülten Üyeliği

[wysija_form id='1']

Sağlıklı Beslenme Ürünleri. Timuti Herbalife Bağımsız Üyesi. Herbalife Ürünleri Satış. Danışmanlık Hizmetleri...

Herbalife Rehberi